X

Eskişehir'in
En Lezzetli Köşesi

Eskişehir'in
En Lezzetli Köşesi

Eskişehir Mantı Diyarı 2012 yılında faaliyetine pera mantı adıyla başlamıştır. Faaliyeti devam ederken daha sonra büyüme hedefleri doğrultusunda marka ismini tescillendirmiş Mantı Diyarı olarak değiştirmiştir.

2017 yılında hedeflerini gerçekleştirmiş olan Mantı Diyarı, belçika da düzenlenen dünyanın en iyi aşçılarının ve gurmelerinin jüri üyeliğini yaptığı itqi (international taste&quality instutue )tarafından üstün lezzet ödülüne layık görülmüş ve avrupanın en prestijli lezzet ödülünü alarak bu ödülü alan ilk ve tek mantı markası olmuştur. Türkiye de ilk defa mantı çeşitleri konsepti ile sadece kendine has mantı çeşitleri üretmiştir.

%100 katkısız ve kaliteli dana eti, katkısız köy tereyağı ve kaliteli malzemelerle koşulsuz müşteri memnuniyetini ilk sırada tutması ile kısa sürede farkını ve kalitesini ortaya çıkarmıştır.

2018 Yılında Avrupa Birliğinde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği'nin (TTKD) tarafından düzenlenen "Altın Marka " ödülüne layık görüldü.

Eskişehir'de mantı lezzetini sevdiren ve kısa sürede Eskişehir'in tercih edilen lezzet köşesi haline gelmiştir.

Sizleri Mantı Diyarının Ödüllü Lezzetlerini Test Etmeye Davet Ediyoruz.

Mantı Diyarı

Ödüllerimiz

Ödüllerimiz

Eskişehir Mantı Diyarı 2012 yılında faaliyetine pera mantı adıyla başlamıştır. Faaliyeti devam ederken daha sonra büyüme hedefleri doğrultusunda marka ismini tescillendirmiş Mantı Diyarı olarak değiştirmiştir.

2017 yılında hedeflerini gerçekleştirmiş olan Mantı Diyarı, belçika da düzenlenen dünyanın en iyi aşçılarının ve gurmelerinin jüri üyeliğini yaptığı itqi (international taste&quality instutue )tarafından üstün lezzet ödülüne layık görülmüş ve avrupanın en prestijli lezzet ödülünü alarak bu ödülü alan ilk ve tek mantı markası olmuştur. Türkiye de ilk defa mantı çeşitleri konsepti ile sadece kendine has mantı çeşitleri üretmiştir.

%100 katkısız ve kaliteli dana eti, katkısız köy tereyağı ve kaliteli malzemelerle koşulsuz müşteri memnuniyetini ilk sırada tutması ile kısa sürede farkını ve kalitesini ortaya çıkarmıştır.

2018 Yılında Avrupa Birliğinde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği'nin (TTKD) tarafından düzenlenen "Altın Marka " ödülüne layık görüldü.

Eskişehir'de mantı lezzetini sevdiren ve kısa sürede Eskişehir'in tercih edilen lezzet köşesi haline gelmiştir.

Sizleri Mantı Diyarının Ödüllü Lezzetlerini Test Etmeye Davet Ediyoruz.

Mantı Diyarı Mantı Diyarı

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları politikamız, şirket
çalışmalarının belirlenen hedef
doğrultusunda, ekonomik ve en
verimli düzeyde yürütülmesi için;
şirketin her seviyesindeki kadrolara en
yetkin personeli temin etmek ve
personel yetkinliklerinin gelişiminde
uygulanacak yöntemi saptamaktır.

Başvuru Formu

İletişim

İLETİŞİM FORMU

Bizimle paylaşmak istediğiniz bir talebiniz veya düşünceniz mi var? Tüm istek, öneri ve
tavsiyeleriniz için aşağıdaki form aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ADRES

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No: 78/B
Ay Lounge Tepebaşı - Eskişehir

HARİTADA GÖSTER ONLINE REZERVASYON
  • BİZİ TAKİBE ALIN
    SOSYAL MEDYA ILETIŞIM KANALLARIMIZI
    TAKIBE ALARAK BIZDEN HABERDAR OLUN.